Статья укр
Сайт - Статті

З приходом першої осінньої погоди, більшість людей з сумом згадують теплі літні дні та починають задумуватися про майбутні холоди і обігрів приміщень, плануючи витрати та думаючи про можливі витрати на опалення, утеплення приміщень і загальному заощадженні в зимовий період.

На теперішній момент можна знайти багато пропозицій та реклами з енергоощадних обігрівальних приладів:

Та чі всі ці рекламні пропозиції і ствердження відповідають правді? Обігрівачі що дають більше 100% Коефіцієнту корисної дії? Світлові електричні обігрівачі (інфрачервоні обігрівачі, або електрокаміни) які можна ставати на вулиці чи дуже великому приміщенні і відчувати тепло безпосередньо під ними? Чи це правда, і як так може бути? Чи безпечні вони? Як можна стверджувати що відкритий нагрівач, що знаходиться в скляній трубці і нагрівається до 1000 С і має направлену дію є пожежобезпечним? Або електрообігрівач що розташовується в доступному місці і має на своїй поверхні 90 С до якої може доторкнутися дитина? І чи можна вірити рекламі?

Зрозуміло що в теперішньому суспільстві до всіх рекламних та агітаційних тверджень треба підходити скептично і ґрунтуватися на своєму, досвіді на відгуках реальних споживачів і практиків науковців.

Багато наших звичайних громадян, свого часу повіривши рекламі про чудо інфрачервоні обігрівачі типу світловий обігрівач, різних торгових марок: зрозуміли, що іноді реклама значно перебільшує енерго ефективні властивості цього обігрівача і дійсності є недостовірною, а саме цікаве що ці електрообігрівачі не є новими а лише відрізняються способом розташування від добре відомих радянських електрокамінів?

Про яку ефективність може йти в світлових електрообігрівачах якщо потужність від 1,2 КВатт до 3 КВАТТ зосередженна в невеличкій кварцовій трубці з температурою біля 1000С? З досвіду багатьох покупців біля такого обігрівача стояти неможливо а відійдеш стає холодно, і залишити його повноцінно обігрівати приміщення страшно і незручно! Крім того такі електричні обігрівачі мають суттєві обмеження в застосуванні і в інструкції по експлуатації про це мілким шрифтом написано!

Хоча не всі споживачі знають, що окрім світлових електричних інфрачервоних обігрівачів що працюють в короткому спектрі інфрачервоних хвиль, є ще інфрачервоні обігрівачі що працюють в середньому спектрі так звані середньо температурні інфрачервоні обігрівачі і низько температурні інфрачервоні електричні обігрівачі, що працюють в короткому в довгому спектрі інфрачервоного (довгохвильові інфрачервоні обігрівачі) випромінювання який є найбільш приянтним для людини.

З практичних показників довгий спектр інфрачервоного випромінювання це те тепло яке людина відчуває від наприклад від прогрітого сонцем піску, звичайної дров’яної пічки з боку прогріваємої глухої стіни а іноді від гарних людей від яких відчувається тепло!

Якщо зосередитись на низько температурних інфрачервоних електрообігрівачах що працюють в довгому спектрі інфрачервоного випромінювання то на теперішній момент на ринку представлені декілька типів обігрівачів головними відмінностями яких є їх тип розташування на стіні чи стелі. Так якщо придивитися до настінного виконання то найголовнішою перевагою таких обігрівачів є легкість монтажу оскільки їх перважно комплектуть вилкою і цю нагрівальну панель лише залишається вмикнути в розетку та прикріпити до стіни в зручному місці. А деякі з стінових нагріальних панелей щей обладнані терморегулятором. До таких обігрівальних приладів, крім їх беззаперчних перваг є лише декілька питань: температура поверхні стінових нагрівальних панелей в залежності від марки складає 70-90, що є більше за дозволені санітарними нормами 60С доступних для дотику поверхонь, і терморегулятор на фнфрачервоній панелі приладі яку температурі він міряє? Тмпературу панелі, температуру біля електро обігрівача чи тмпературу повітря в кімнаті? Крім того майже завжди виникає питання з правильним розташуванням стінових інфрачервоних електро обігрівачів а саме необхідно обрати місце на стіні і спрямувати і розташувати його біля людини, що не завжди виходить 

Іншими найбільш піридатними для опалення оселі і позитивного впливу на людину є Довгохвильві Інфрачервоні обігрівачі ( нагрівальні панелі) стельового виконнання:

Зокрема найбільш вдалою є ТЕПЛОВИПРОМІНЮВАЛЬНА ОБІГРІВАЛЬНА ПАНЕЛЬ типу ZLK-0.6/220 Українського виробництва, виробник Київське підприємство ТОВ «Науково виробниче підприємство «Златогорка»,

Цей Електрообігрівач (Інфрачервона нагрівальна панель) має по суті унікальні пареметри, Споживаєма потужність всього 600 ватт тобто лише як 6 звичайних 100 ваттних ламп розжарювання, і цієї потужності вистачає для ВНОЦІНОГО обігріву 10-12м²/або 30м3 капітальних споруд (кімнати в будинках, офісах, виробничих приміщеннях без прямого виходу на вулицю) , 7м²-модульних споруд/або 15м3 ( кіоски, гаражи, магазини с прямим виходом на вулицю, тобто без тамбура) достатньо 1 панелі типу ZLK-0.6/220 (висота встановлення 2-3м), ідеальне встановлення на висоті 2,5 м або менше над головою чи за спиною людини.

Звичайно що деякі скептики можуть сказати, що 600 ватт за мала потужність для обігріву 10м2 кімнати, але це реальні практичні практичні дослідження.

Звичайно Обігрівач не Дає 300% Коефіцієнту корисної дії майже всі споживаємі 600Ватт Інфрачервона панель Віддає в вигляді тепла,.

А чудо відбувається завдяки спеціальній конструкції, і матеріалах Нагрівальної панелі ZLK-0.6/220. Електрообігрівач ZLK-0.6/220 в вигляді нагрівального елементу використовує справжній вуглецевий нагрівач (НЕ плівку чи будьяку псевдо модифікацію вуглецю), в вигляді ізоляції слюду, що дозволяє нагріальному елементу бути близько біля нагрівальної поверхні не втрачаючи так необхідних ВАТТ, і цим самим роблячи Обігрівач надзвичано безпечним основним параметрах перевищує вимоги ДСТУ в ТИСЯЧІ разів!

Розміри самої нагрівальної панелі також вражаючі 1192 мм на 592 мм і товщиною лише 30 мм тобто нагрівіальна площа електрообігрівача складає 0,7 кв м і на цій поверхні 110С. Подібних до пареметрів Нагрівальних панелей ZLK-0.6/220 в Україні немає, крім того ОБІГРІВАЛЬНА ПАНЕЛЬ типу ZLK-0.6/220 Захищена ПАТЕНТАМИ УКРАЇНИ!!!)

Окремо необхідно сказати про покриття Єлектрообігрівача Нагрівальної панелі ZLK-0.6/220 воно керамічне, що дозволяє краще розсіювати і акамулювати тепло! Крім надзвичайно красивого виду!

Особливо необхідно звернути увагу на безпечність Електрообігрівальної панелі ZLK-0.6/220: панель має стельове виконнання, тому вільний доступ до панелі неможливий, задня стінка електрообігрівача залишається майже холодною 40-50С, тобто Довгохвильовий Інфрачервоний електро обігрівач ZLK-0.6/220 можна кріпити до будь яких стельових поверхонь. Під Електрообігрівальною панелю ZLK-0.6/220 приємно знаходитися, вона абсолютно не пече в голову і безпечна навіть для маленьких дітей!!! Крім того на невеликих висотах від 2,5 метрів і менше людина почниає відчувати зональний обігрів: тобто суб’єктивно відчуває на 2-4С більше ніж є насправді!

Терморегулятор для Інфрачервоних обігрівачів ZLK-0.6/220 встановлюється окремо, на стіні для того щоб справді вимірювати температуру в приміщенні а не наповерхні чи біля обігрівача.

Сфера застосування Довгохвильових інфрачервоних обігрвальних панелей ZLK-0.6/220 надзвичано широке: будь яке службове, побутове приміщення в яких є стіни і стеля і бажана висота розташування не вище 3м від підлоги з дотриманням рекомендації виробника по кількості електрообігрівальних панелей. (Електрообігрівач ZLK-0.6/220 ідеально підходить для обігріву дачи, квартири, офісу, магазинів, складів, кафе та ресторанів, тварин в приватному та промислових господарствах)

ТЕПЛОВИПРОМІНЮВАЛЬНІ ОБІГРІВАЛЬНІ ПАНЕЛІ типу ZLK-0.6/220 можуть застосовуватися як для повноціного обігріву приміщення так і для додаткового або альтернативного обігріву навіть в приміщеннях з вже встанвленими системами опалення наприклад центаралізоване опалення з застосуванням лічильника тепла або газового опалення в квартирах та будинках в яких вже встановлені газові котли з метою економії газу, в звязку з різною тарифікацією для різних об’ємів споживаємого газу.

 
Яндекс.Метрика